wydarzenia    stado    psy    konie    dwie rzeki   wataha   galeria   oferta   linki   kontakt
 
 

 
 
 

Obóz treningowy Watahy
Obóz treningowy. Ta fraza powtarzana jest jak mantra od miesiąca… jedziemy        na obóz treningowy! Dzieciaki nie mogą się doczekać swojego pierwszego, poważnego wyjazdu.

Rok ciężkiej i systematycznej pracy należałoby czymś nagrodzić, wiec zrodził się pomysł wyjazdu podczas ferii na obóz zimowy. Już sam fakt wyjazdu był cudowny i intrygujący, ale to, co się podczas obozu wydarzyło, przeszło najśmielsze oczekiwania drużyny. Klub Przyjaciół Wilków i Psów Północy WATAHA podjął nas iście po królewsku. Oprócz codziennych treningów, dzieciaki miały zapewnionych całe mnóstwo atrakcji: kino, kręgielnia, lodowisko oraz wiele prezentów


Obóz odbył się według tego planu:

1. Czwartek 05.02.2009 około 15 Przyjazd do Szafranów, obiad, dogtrekking
w okolicy, oporządzanie psów, wręczenie prezentów, film 8below albo Śnieżne psy, kolacja (pizza Gruby Benek), spać.

2. Piątek 06.02.2009 Oporządzenie psów, śniadanie, trening w lesie, obiad, 16:00 Silver Screen Łódź "Opowieści na dobranoc", McDonald, powrót do Piotrkowa, oporządzanie psów, kolacja, spać.

3. Sobota 07.02.2009 oporządzanie psów, śniadanie, trening z klubowiczami - Tuszyn      (+ wspólna foto klubowa), obiad u Marzeny, wyjazd do Tomaszowa - kręgielnia od 15:00 do 17:00 (opiekunami będzie para mistrzów Polski amatorów; będzie mini turniej), powrót do Piotrkowa, oporządzanie psów, kolacja, spać.

4. Niedziela 08.02.2009 oporządzanie psów, śniadanie, lodowisko, obiad, powrót do domu.


  Po zawodników z podlasia przyjechał specjalny zestaw drogowy- osobowy bus                  z profesjonalną przyczepą na psy, przez co już sama podróż była dużą przyjemnością. Watahowicze przywieźli do domów mnóstwo prezentów, między innymi: komputery, ubrania i sprzęt sportowy, przybory szkolne..
 
  Serdecznie dziękujemy klubowi „WATAHA" i wszystkim dzięki, którym mogliśmy przeżyć tak fantastyczną i niezapomnianą przygodę.
My ze swojej strony możemy obiecać, że nadal będziemy ciężko pracować aby móc godnie reprezentować barwy klubu.

Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia.

 

 

 

 

Sleddog.pl

 

Młode Wilki

Trening

Łuki

Zawody w Łęgu

U Króla Biebrzy

Baranowo

Obóz treningowy...

Cała Polska biega

W Narwiańskim PN