Impreza maszerska
Ta oferta skierowana jest do grup zorganizowanych, rodzin oraz wycieczek szkolnych. Impreza to przede wszystkim pogawędka maszerska przy ognisku, podczas której poznacie Państwo rasy psów zaprzęgowych, nauczycie się jak je ubierać w uprzęże i zapinać do zaprzęgu, będziecie mieli okazję poznać ich język i nauczyć się sygnałów jakie wysyłają. Szamański Krąg to miejsce, w którym ludzie i zwierzęta żyją w przyjaźni i tym właśnie chcemy się z Wami podzielić. Dopełnieniem całości będzie niecodzienna przejażdżka psim zaprzęgiem.

Wycieczka „W krainie łosia"
To kilkugodzinna jazda psim zaprzęgiem. Jak zdobywcy Północy podążymy przez narwiańsko-biebrzańskie ostępy, saniami zaprzężonymi w kilkanaście polarnych psów, na spotkanie Króla Bagien - Łosia.

Eksploracja Doliny Narwi i Biebrzy
Jeżeli chcesz sprawdzić na co Cię stać, poznać kres swoich możliwości, sprawdzić jak ważny jest zespół i współpraca, to musisz wybrać się na kilkudniową wyprawę psim zaprzęgiem. Ekstremalne warunki, trud, zmęczenie, namiot na bezdrożach… wszystko zależy od Ciebie i psów. Przekonaj się czy jesteś w stanie tego dokonać!
W wyprawie ze względu na trudne warunki udział wziąć może młodzież powyżej 16 roku życia.

Skijoring i dogtrekking
Skijoring i dogtrekking to propozycja dla osób, które lubią podejmować wyzwania i pokonywać własne ograniczenia. Doskonałym towarzyszem i pomocnikiem w tej próbie okaże się pies. Razem będziecie pokonywać biebrzańsko-narwiańskie bezdroża, lasy i bagna i dojdziecie tam, gdzie dochodzą tylko wilki i łosie.

Dla dzieci i młodzieży
Zapraszamy grupy przedszkolne i szkolne na spotkanie niesamowitej przygody. Podczas zajęć w Szamańskim Kręgu będziecie się nie tylko wspaniale bawić, ale również nauczycie się wielu ciekawych rzeczy. W programie znajdą się takie zajęcia jak: zawody w bieganiu z psem, strzelanie z łuku, dowiecie się dlaczego pies ziewa i merda ogonem, a wszystko to przy wesołych płomieniach ogniska i w towarzystwie psów północy.

Wyprawa traperska
Wyprawa traperska to oferta skierowana do tych, którzy chcą obcować z końmi, ale niekoniecznie mieli wcześniej z nimi do czynienia. Zamiast proponować Państwu lekcje nauki jazdy konnej, proponujemy wyprawę pieszą z koniem jucznym.
Zapraszamy Was na wyprawę po biebrzańsko-narwiańskich bezdrożach. Waszym kompanem i pomocnikiem będzie niestrudzony konik polski, który w jukach poniesie ekwipunek. Razem będziemy przemierzać leśne ostępy oraz bagienne, otwarte przestrzenie. Wspólna wędrówka, trud, noc pod gołym niebem tudzież w namiocie sprawią, że poczujecie swoją przynależność do otaczającej nas przyrody.

Wszystkie imprezy należy zamawiać z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Sleddog.pl

 

 

 

wydarzenia    stado    psy    konie    dwie rzeki   wataha   galeria   oferta   linki   kontakt